O Zastávce

Místo s dlouholetou tradicí...

Budova Zastávky má na Voznici dlouholetou tradici, již od 30. let. Restaurace měla za tu dobu spoustu majitelů, od roku 1982 - 1991 to byl například pan Tomek, za jehož působení byla restaurace oblíbeným místem k zastavení nejenom pro místní, ale i pro všechny, kteří jeli kolem.

V poslední době se restauraci příliš nedařilo, v únoru 2020 došlo dokonce k úplnému zavření. 

Od té doby obec hledala nového provozovatele, který vdechne restauraci nový život a obnoví její zašlý lesk. Když jsem se o tom dozvěděli, neváhali jsme ani vteřinu. Mít restauraci byl, již od mala, velký sen našeho Ondry, vedoucího týmu. A tak bylo rozhodnuto. 

Věříme, že se nám společnými silami podaří vrátit Voznici její srdce a spokojené zákazníky. O to všechno se nyní stará náš tým.

 

Naše rodina

IMG_9315.JPG

Ondra Stibor

Ondra byl od dětství v hospodském prostředí, díky jeho babičce, jako ryba ve vodě, proto není divu, že když se naskytla příležitost Voznické hospůdky, tak neváhal.

FullSizeRender.jpg

Filip Vandas

Filipa vedli rodiče k vaření od malička. Jinak to ani nešlo tatínek je totiž povoláním kuchař a maminka cukrářka. Od 13 let chodil aktivně brigádničit do různých restaurací. Nyní je naším hlavním kuchařem a nejdůležitějším článkem týmu.

IMG_9319.JPG

Aleš Kopecký

Aleš je ve svém oboru vyučen. Na svůj mladý věk má již spoustu zkušeností. Oblíbeným číšníkem byl nejenom v Zámecké restauraci na Dobříši, ale třeba i v proslulé restauraci U Fleku.

 
IMG_9258.JPG

Tereza Toušová

Terka kromě velké pomoci v našich začátcích vždy skvěle vařila a bavilo jí objevovat nové recepty. Netrvalo dlouho a s Filipem vytvořili perfektní kuchařské duo. 

IMG_9306.JPG

Tomáš Reichenauer

Tomáš ve Voznici vyrostl a proto si vždy přál, aby jeho obec vzkvétala.

S Ondrou jsou dobří kamarádi a tak se nabídl, že mu rád ve volném čase pomůže s marketingem, kterému se věnuje v jeho práci.

IMG_9293.JPG

Adéla Izáková

Adéla studuje Marketing a Brandmanagement na VŠ, proto využívá svoje teoretické zkušenosti nyní v praxi. Spravuje naše sociální sítě a web.