top of page

O Zastávce

Místo s dlouholetou tradicí...

Budova Zastávky má na Voznici dlouholetou tradici, již od 30. let. Restaurace měla za tu dobu spoustu majitelů, od roku 1982 - 1991 to byl například pan Tomek, za jehož působení byla restaurace oblíbeným místem k zastavení nejenom pro místní, ale i pro všechny, kteří jeli kolem.

V poslední době se restauraci příliš nedařilo, v únoru 2020 došlo dokonce k úplnému zavření. 

Od té doby obec hledala nového provozovatele, který vdechne restauraci nový život a obnoví její zašlý lesk. Když jsem se o tom dozvěděli, neváhali jsme ani vteřinu. Mít restauraci bylo vždy naším snem.

Věříme, že se nám společnými silami podaří vrátit Voznici její srdce a spokojené zákazníky. O to všechno se nyní stará náš tým.

O Zastávce

Náš tým

IMG_9319.JPG

Aleš Kopecký

Aleš je ve svém oboru vyučen. Na svůj mladý věk má již spoustu zkušeností. Oblíbeným číšníkem byl nejenom v Zámecké restauraci na Dobříši, ale třeba i v proslulé restauraci U Fleku.

FullSizeRender.jpg

Filip Vandas

Filipa vedli rodiče k vaření od malička. Jinak to ani nešlo tatínek je totiž povoláním kuchař a maminka cukrářka. Od 13 let chodil aktivně brigádničit do různých restaurací. Nyní je naším hlavním kuchařem a nejdůležitějším článkem týmu.

IMG_9293.JPG

Adéla Izáková

Adéla vystudovala Marketing a Brandmanagement, proto se na Zastávce stará o web a sociální sítě.

Náš tým
bottom of page